Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Wielkiej Brytanii

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Wielkiej Brytanii, tym razem do miast Szkocji – Edynburga i Glasgow.

Była to niecodzienna okazja, aby lepiej poznać jedne z piękniejszych miast Zjednoczonego Królestwa, dowiedzieć się więcej o kulturze i mieszkańcach Szkocji, a także sprawdzić znajomość języka angielskiego w naturalnych, codziennych sytuacjach w kontakcie żywym językiem.

Dla niektórych była to również możliwość doświadczenia lotu samolotem po raz pierwszy w życiu. Podczas wycieczki odbywały się warsztaty językowo-kulturowe.

Przy tej niepowtarzalnej okazji zwiedziliśmy szkockie Highlands, zobaczyliśmy Loch Ness, najwyższy szczyt szkockich gór Ben Navis oraz starówki Edynburga i Glasgow.